
Herziene cito-scores en helaas geen plek meer
De cito-scores van alle groep 8-leerlingen zijn binnen. Helaas hebben wij op het LRC helemaal geen plek meer in leerjaar 1.
De cito-scores van alle groep 8-leerlingen zijn binnen. Dit betekent dat sommige leerlingen een aangepast/opgewaardeerd advies zullen krijgen. Dat is goed nieuws natuurlijk. Helaas hebben wij op het LRC helemaal geen plek meer in leerjaar 1. Ook niet voor leerlingen die hier al een broer of zus op school hebben.
Ook interessant
Op het LRC werken we al jaren met drie soorten brugklassen: 1 havo/vwo, 1 havo/vwo tweetalig onderwijs en 1 gymnasium. In schooljaar 2025-2026 komt daar een vierde brugklassoort bij: 1 vwo/atheneum.
Tijdens de Open Dagen konden de toekomstige leerlingen bij het vak Nederlands hun stem uitbrengen. Welke woordsoort is het door ons bedachte woord 'kwurp'? Weet u het?
Het Leidsche Rijn College heeft zijn plannen voor de komende jaren vastgelegd in het schoolplan 2024-2028. U kunt het volledige schoolplan digitaal inzien of de poster bekijken, daarop ziet u in één oogopslag waar we voor staan!
Het Leidsche Rijn College heeft op 16 oktober een voortgangsgesprek gevoerd met de Inspectie van het Onderwijs.
De Open Dagen komen er weer aan! Op 23 en 24 januari 2025 openen wij onze deuren voor de basisschoolleerlingen van groep 7 en 8.
De eerste LRC-week van dit schooljaar zit erop. We geven je een kijkje in de activiteiten van klas 2hvt.