LRC-week klas 2hvt
De eerste LRC-week van dit schooljaar zit erop. We geven je een kijkje in de activiteiten van klas 2hvt.
Klas 2hvt heeft een leuke en leerzame week achter de rug!
Op dinsdag ging de klas naar Oudenbosch. Het was een leuke, leerzame en creatieve dag die in het teken stond van vrijheid en vluchtelingenproblematiek. De klas volgde een kunstworkshop waarin ze op een creatieve manier het verhaal van een vluchteling uitbeeldden. Daarnaast speelde de klas de humanity game van het Rode Kruis. Ze leerden wat het Rode Kruis doet en welke hulp er ingeschakeld wordt in tijden van oorlog en bij natuurrampen. Als kers op de taart kreeg de klas een rondleiding in de basiliek van Oudenbosch. Pastor Frank vertelde veel interessante verhalen over de geschiedenis van de basiliek. Wist je dat het een replica is van de Sint-Pieter in Rome?
Op woensdag en donderdag deed de klas mee aan het Commonwealth project. De leerlingen hebben geleerd waarom de Commonwealth werd opgericht, wat de kernwaarden zijn en welke landen onderdeel zijn van de Commonwealth. Een van de onderdelen was het spelen van een populaire sport die onderdeel is van de Commonwealth games: rugby!
Het project werd op donderdag afgesloten met interessante presentaties.
Ook interessant
Op het LRC werken we al jaren met drie soorten brugklassen: 1 havo/vwo, 1 havo/vwo tweetalig onderwijs en 1 gymnasium. In schooljaar 2025-2026 komt daar een vierde brugklassoort bij: 1 vwo/atheneum.
Tijdens de Open Dagen konden de toekomstige leerlingen bij het vak Nederlands hun stem uitbrengen. Welke woordsoort is het door ons bedachte woord 'kwurp'? Weet u het?
Het Leidsche Rijn College heeft zijn plannen voor de komende jaren vastgelegd in het schoolplan 2024-2028. U kunt het volledige schoolplan digitaal inzien of de poster bekijken, daarop ziet u in één oogopslag waar we voor staan!
Het Leidsche Rijn College heeft op 16 oktober een voortgangsgesprek gevoerd met de Inspectie van het Onderwijs.
De Open Dagen komen er weer aan! Op 23 en 24 januari 2025 openen wij onze deuren voor de basisschoolleerlingen van groep 7 en 8.
De eerste LRC-week van dit schooljaar zit erop. We geven je een kijkje in de activiteiten van klas 2hvt.