
LRC reünie 6 okt jl.
Wat was het een mooi feest vrijdag 6 oktober! Dank voor ieders bijdrage aan deze memorabele dag! Wij verheugen ons erop en hopen op een volgende reünie weer veel oud-leerlingen terug te zien.
Bij het terugzien van de foto’s hebben we regelmatig gedacht: “Oh, was die er ook? Wat jammer dat ik die niet gesproken heb!” of “Ik had zo graag die ene leerling willen vertellen dat…(ik nog steeds haar pet van Charles Bovary gebruik/ ik nog steeds haar Rome-beker op mijn bureau heb staan)”, “Ach, helemaal vergeten te vragen of…(de studie verloskunde bevalt)”.
Wij hebben enorm genoten en alle aanwezigen volgens ons ook. Om dit gevoel nog een beetje vast te houden, hebben wij hen gevraagd een mooi of leuk moment of een bijzonder gesprek van de reünie met ons te delen. Wij gaan alle verhalen bundelen, foto’s toevoegen en op deze manier een permanente herinnering maken van deze geweldige dag.
Alle aanwezigen hebben inmiddels een mail ontvangen met een link naar de foto’s die op die dag gemaakt zijn.
Dank voor ieders bijdrage aan deze memorabele dag! Wij verheugen ons erop en hopen op een volgende reünie weer veel oud-leerlingen terug te zien.
Chantal Bonekamp en Gritty ter Steege
Ook interessant
Op het LRC werken we al jaren met drie soorten brugklassen: 1 havo/vwo, 1 havo/vwo tweetalig onderwijs en 1 gymnasium. In schooljaar 2025-2026 komt daar een vierde brugklassoort bij: 1 vwo/atheneum.
Tijdens de Open Dagen konden de toekomstige leerlingen bij het vak Nederlands hun stem uitbrengen. Welke woordsoort is het door ons bedachte woord 'kwurp'? Weet u het?
Het Leidsche Rijn College heeft zijn plannen voor de komende jaren vastgelegd in het schoolplan 2024-2028. U kunt het volledige schoolplan digitaal inzien of de poster bekijken, daarop ziet u in één oogopslag waar we voor staan!
Het Leidsche Rijn College heeft op 16 oktober een voortgangsgesprek gevoerd met de Inspectie van het Onderwijs.
De Open Dagen komen er weer aan! Op 23 en 24 januari 2025 openen wij onze deuren voor de basisschoolleerlingen van groep 7 en 8.
De eerste LRC-week van dit schooljaar zit erop. We geven je een kijkje in de activiteiten van klas 2hvt.